Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Krásné květiny a růže - rozvoz květin Praha a celá ČR

krasnekvetiny.cz
Počet položek: 0 0,- CZK
změnit jazyk cz změnit jazyk en
CZK EUR GBP RUB USD

Obchodní podmínky

DODACÍ PODMÍNKY
Zajišťujeme doručování květin, aranžmá a dárků na celém území ČR a SR, a to nejen ve všední dny, ale také v soboty, neděle a státní svátky. V případě zájmu o doručení v neděli, státní svátek a na Slovensko je nutné možnost doručení telefonicky konzultovat, a to na telefonním čísle +420 737 248 078. V případě, že si zákazník možnost doručení telefonicky neověří, bude objednávka doručena následující pracovní den.

Příplatek za doručení v sobotu odpoledne, v neděli, státní svátky a ve dnech 10-15. února je 20% z ceny kytice. V případě zájmu o doručení květin v sobotu odpoledne, neděli nebo ve státní svátek je nutné provést objednávku nejpozději v poslední pracovní den předcházející požadovanému datu doručení nebo po telefonicke domluvě na telefonním čísle +420 737 248 078. Doručování květin v nočních hodinách se řeší individuálně po telefonické dohodě.

Garantujeme doručení květin v požadovaný den a zavazujeme se vždy vyvinout maximální snahu, abychom vyhověli veškerým požadavkům ze strany zákazníka, včetně dodržení hodiny doručení. K odchylkám v čase doručení může dojít pouze z důvodu velké vzdálenosti a špatné dopravní situace. Toto se netýká Dne matek a dnů 14.2. a 8.3., kdy garantujeme datum doručení a kytice se budou doručovat v průběhu dne, vždy na základě telefonické domluvy s příjemkyní/příjemcem.

Při vytváření květinových vazeb se vždy snažíme o maximální věrnost podoby, avšak někdy se vazby mohou od předloh lišit v závislosti na sortimentu daného květinářství. Fota dárkových košů jsou pouze ilustrační, budou vždy obsahovat popsané produkty, ale výsledný vzhled může být odlišný od předlohy. Fota ostatních věcí (vín, medvídků, váz, bonboniér…) jsou pouze ilustrační, podoba se může od předlohy lišit, avšak vždy za předpokladu dodržení typu, kvality a ceny.

Čokoládové dny - akce společnosti Krasnekvetiny.cz, kdy ke každé objednávce růží, která má být doručena v Praze a která přesahuje částku Kč 500,- doručíme zdarma čokoládu nebo bonboniéru.

Zákazník je povinen zajistit, aby příjemce byl v uvedenou dobu na uvedeném místě. Pokud tomu tak nebude je kurýr naší společnosti oprávněn zanechat zásilku na recepci, u kolegy, u sousedů či jiných osob na dané adrese se vyskytujících a objednávka se tím považuje za úspěšně doručenou.

V případě, že příjemce odmítne převzít zásilku, nebo na uvedné adrese nebude nikdo, kdo by ji mohl převzít, neneseme za tuto skutečnost žádnou odpovědnost a objednávka se považuje za úspěšně doručenou. Zákazník má možnost nechat zásilku doručit na jinou adresu, v rámci stejného města a dne. V takovémto případě je však zákazník povinen zaplatit veškeré náklady spojené s novým doručením.

V případě, že zákazník ve své objednávce uvede špatnou nebo neúplnou adresu, či telefonní kontakt a doručení není možné realizovat, neneseme za toto pochybení žádnou odpovědnost a objednávka se považuje za úspěšně doručenou. Zákazník bude o tomto neprodleně informován a má možnost nechat zásilku doručit na jinou adresu, v rámci stejného města a dne. V takovémto případě je však zákazník povinen zaplatit veškeré náklady spojené s novým doručením.

V těchto výše zmíněných případech nevzniká nárok na reklamaci pro objednávajícího, neboť servis, ke kterému se společnost Krasnekvetiny.cz zavázala skutečně poskytla a vyvinula maximální úsilí pro doručení objednávky.

OBJEDNÁVKA
Květiny doporučujeme objednat nejdříve na následující den. Potřebujete-li doručení ve stejný den objednání, prosím, volejte naši zákaznickou linku +420 737 24 80 78. V případě zájmu o doručení v neděli nebo státní svátek v ČR je nutné tuto objednávku provést nejpozději poslední pracovní den před požadovaným datem doručení nebo po telefonické dohodě na telefonním čísle +420 737 24 80 78.

Po odeslání objednávky bude objednávka zpracovaná a na e-mail zákazníka, který uvede při své registraci přijde potvrzení o jejím přijetí. Na uvedenou e-mailovou adresu budou zákazníkovi v případě potřeby zasílány veškeré informace a dotazy týkající se objednávky.

Zákazník má možnost zrušit objednávku maximálně do 36hodin před požadovanou dobou doručení. Storno objednávky je možno provést buďto telefonicky na čísle 737 248 078 nebo e-mailem na adresu info@krasnekvetiny.cz. V případě, že bude dodržena tato lhůta pro storno objednávky, uhradí společnost Krasnekvetiny.cz zákazníkovi zaplacenou částku bankovním převodem na účet objednávajícího v plné hodnotě sníženou o zpracovatelský poplatek ve výši Kč 50,-.

V případě storna objednávky v termínu kratším než 12h před doručením objednávky ověří společnost Krasnekvetiny.cz připravenost zásilky. Bude-li tato připravena k expedici , účtuje si společnost Krasnekvetiny.cz storno poplatek ve výši 100%. Nebude-li připravena, uhradí společnost Krasnekvetiny.cz zákaznikovi zaplacenou částku bankovním převodem na účet objednávajícího v plné hodnotě sníženou o zpracovatelský poplatek ve výši Kč 50,-

Společnost Krasnekvetiny.cz má možnost stornovat objednávku v případě nedostupnosti zboží nebo pokud není i při vynaložení veškerého úsilí schopna dodat zboží v požadované lhůtě nebo na požadované místo, pokud se se zákazníkem nedomluví jinak. V případě storna ze strany společnosti Krasnekvetiny.cz náleží zákazníkovi vratka v plné výši bez strhnutí jakýchkoli poplatků.

PLATBA
Platbu za Vaši objednávku musíme obdržet před realizací dodávky; platbu lze provést kreditní kartou VISA, Visa Electron, MasterCard a Maestro, vložením hotovosti na běžný účet, bankovním převodem, v hotovosti v naší kanceláři nebo složenkou. Číslo našeho účtu najdete v kontaktech. Nezaplacená objednávka bude stornována.

!! Ceny jednotlivých kytic jsou uvedeny včetně DPH a dopravy !!

REKLAMACE 
Reklamaci je nevyhnutelné uplatňovat bez zbytečných odkladů, a to ve lhůtě do 24hodin od doručení zásilky. Reklamace vždy musí mít písemnou formu, obsahovat foto doručené zásilky, důvod reklamace a být odeslána e-mailem na adresu info@krasnekvetiny.cz.

Při převzetí zásilky příjemce potvrdí svým podpisem, že zásilku převzal a je spokojen s její kvalitou. Na pozdější reklamace proto nebude brán zřetel.

DALŠÍ INFORMACE
- všechny uvedené ceny jsou včetně ceny za dopravu a DPH
- fotografie kytic a aranžmá jsou orientační, výsledný vzhled kytice je ovlivněn vámi zvolenou variantou-velikostí kytice
- doporučujeme, aby příjemce po převzetí kytice seřízl stonky šikmým řezem o cca 1cm a dal kytici do vázy s čerstvou vodu, případně s přidáním speciální výživy pro řezané květiny. Tento postup se doporučuje provádět každodenně
- zaručujeme, že veškeré vámi poskytnuté informace, převážně kontaktní údaje na vás nebo příjemce zásilky jsou striktně diskrétní a nebudou dále šířeny či předány třetí osobě
- potravinové koše je nutno objednat minimálně 2 pracovní dny před doručením

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
Objednávající stvrzuje, že se před každým vystavením nové objednávky seznámil s těmito obchodními podmínkami a s nimi i souhlasí.

Copyright © www.krasnekvetiny.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.krasnekvetiny.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace